Nejlepsi uces podle tvaru vaseho obliceje tipy na liceni a peci o plet prectete si andreina doporuceni

Chcete vypadat naprosto dokonale? Chcete, aby váš účes perfektně ladil s tvarem vašeho obličeje? A co licení a péče o pleť? Pokud ano, pak si přečtěte Andreinu doporučení! V tomto článku se dozvíte nejlepší účesy pro váš tvar obličeje, tipy na líčení a péči o pleť. Nezapomeňte se nechat inspirovat a zjistit, jak můžete vytvořit ten vysněný vzhled!

 

Brzy doplníme video.

15 tipu pro nejlepší účes podle tvaru vašeho obličeje: Liceni a péče o pleť podle Andreiny doporučení

Dobře, ráda ti vysvětlím některé tipy pro nejlepší účes podle tvaru tvého obličeje.

1. Pro oválný tvar obličeje je vhodný téměř jakýkoli účes. Máš tu výhodu, že ti sedne skoro cokoli, takže se můžeš vydat i na experimentování s různými délkami vlasů, řezem a vrstvením.

2. Pokud máš obdélníkový tvar obličeje, doporučuji ti účes s objemem na bocích, který opticky zkrátí tvůj obličej. Vhodné jsou například vlny, kadeře nebo delší zastřižené partie.

3. Pro kulatý tvar obličeje využij účes, který opticky prodlouží tvůj obličej a vyvažuje jeho kulatost. Dlouhé rovné vlasy s vrstvením a asymetrické střihy jsou pro tebe ideální volbou.

4. Pro srdcovitý tvar obličeje se ti hodí účes, který měkce a opticky zužuje tvůj širší čelo. Pro tuto tvářovou strukturu jsou vhodné účesy s delšími vrchními partie, kadeřemi nebo střihy po bocích.

5. Pokud máš čtvercový tvar obličeje, snaž se zvolit účes, který změkčí tvůj čelistový linii. Delší nebo vlnité vlasy kolem tváře jsou dobrou volbou, stejně jako účesy s bočním rozdělením.

6. Pro trojúhelníkový tvar obličeje je vhodné se zaměřit na účesy, které vyváží širší čelo a zužují spodní část obličeje. Vhodné jsou například střihy s vrstvenými partiemi nebo účesy s bočním rozčesáváním vlasů.

Zdroje a rady ohledně účesů pro různé tvary obličeje můžeš najít například na internetových stránkách o vlasové péči a módních trendy. Doporučuji si také vyhledat inspiraci v časopisech nebo se poradit se zkušeným kadeřníkem, který ti osobně poradí a přizpůsobí účes tvým individuálním potřebám.

Doufám, že ti tyto rady pomohou vybrat ten nejlepší účes pro tebe.

Závěry a závěrečné úvahy o článku

Ve článku jsme se dozvěděli o nejlepším účesu podle tvaru naší tváře, tipy na líčení a péči o pleť podle Andreiných doporučení. Byli jsme seznámeni s různými čtvercovými a kulatými tvary obličeje a jaký účes jim nejlépe ladí. Také jsme se dozvěděli různé tipy na líčení očí a rtů pro různé tvary obličeje. Nakonec nám článek poskytl i rady a doporučení pro péči o pleť podle jejího typu.

Časté otázky

1. Jaký účes se hodí k dlouhému obličeji?

Odpověď: Pro dlouhý obličej se doporučuje účes s objemem na straně tváří nebo středový rozdělením vlasů.

2. Jaký je nejlepší způsob, jak zdůraznit oči?

Odpověď: Pro zdůraznění očí se používá dobré podložení, stíny vhodného odstínu a řasenka s prodlužujícím efektem.

3. Jakou péči o pleť doporučuje článek pro mastnou pleť?

Odpověď: Pro mastnou pleť se doporučuje používat čistící gely nebo pěny a matující krémy nebo makeupové primer s obsahem křemičitého prášku.

4. Jakou barvu rtů bych měla použít s okrouhlým obličejem?

Odpověď: S okrouhlým obličejem se doporučuje používat jasnější odstíny rtěnky, které opticky prodlouží tvář.

Ohodnoťte to post
Scroll al inicio