11 veci ktere potrebujete vedet predtim nez vyzkousite microblading tipy jak pecovat o vlasy co doporucuje andrea

11 veci ktere potrebujete vedet predtim nez vyzkousite microblading tipy jak pecovat o vlasy co doporucuje andrea

Chcete mít krásné obočí, které vypadá přirozeně a plné? Ráda byste vyzkoušela microblading, ale nejste si jistá, zda je to pro vás to pravé? Představte si, že byste nemusela denně upravovat obočí a přesto by vypadalo perfektně. V tomto článku vám přinášíme 11 důležitých informací, které potřebujete vědět předtím, než se rozhodnete pro microblading. Zjistíte, jak se o vlasy starat, jaké tipy a triky doporučuje Andrea a další zajímavosti. Přečtěte si náš článek a objevte tajemství krásného obočí!

 

11 věcí, které musíte vědět před vyzkoušením microbladingu: Tipy na péči o vlasy, které doporučuje Andrea

Microblading je technika, která se používá k vylepšení vzhledu obočí. Pokud jste se rozhodli vyzkoušet tuto metodu, je důležité mít na paměti několik věcí před samotným zákrokem. Zde je 11 tipů, které byste měli vědět:

1. Vyberte si kvalifikovaného specialistu: Je důležité najít profesionála s certifikací v oblasti microbladingu. Zkuste najít recenze a zkušenosti ostatních klientů, abyste měli jistotu, že máte spolehlivého odborníka.

2. Konzultace je důležitá: Před samotným zákrokem byste měli mít možnost konzultovat své představy s odborníkem. Důkladně si promluvte o tvaru obočí a očekáváních, abyste dosáhli co nejpřirozenějšího vzhledu.

3. Příprava na zákrok: Aby byly výsledky co nejlépe, připravte si obočí na zákrok. Vyhněte se konzumaci alkoholu nebo aspirinu a vyvarujte se praní obočí den předem.

4. Zákrok je trochu bolestivý: I když se používá místní anestetika, bude se cítit jemné píchání během zákroku. Pokud máte nízký práh bolesti, můžete použít předem lokální anestetikum.

5. Hojení trvá určitou dobu: Po zákroku bude vaše obočí citlivé a zarudlé. Odborník vám poskytne pokyny, jak pečovat a chránit své obočí během hojení. Trvá to obvykle asi 7-14 dní.

6. Barevnost se upravuje: Po zákroku může obočí vypadat ošklivě, ale nebojte se. Během prvních týdnů se barva upraví. Vaše obočí bude mít přirozený vzhled.

7. Vyhněte se vodě a pocení: Během hojení se vyhněte přímému kontaktu s vodou, potem a luxusními termálními lázněmi. Může to ovlivnit výslednou barvu a trvanlivost zákroku.

8. Nezískáte dokonalé obočí ihned: Po prvním zákroku může být potřeba po určité době doplnit chybějící místa. Být trpělivý je klíčem k dokonalému obočí.

9. Trvačnost výsledku: Výsledek microbladingu obvykle trvá 1 až 3 roky, v závislosti na typu pokožky a péči o obočí. Pravidelné opakování zákroku vám pomůže udržet krásu vašeho obočí.

10. Používání make-upu: Po zákroku nechte obočí zahojit před použitím make-upu. Přemýšlejte také o tom, že používání make-upu na obočí může snížit trvanlivost zákroku.

11. Je to investice do vašeho vzhledu: Microblading není levný zákrok, ale je to investice do vašeho vzhledu. Pokud jste nespokojeni s přirozeným tvarem svého obočí, může to být dobrá volba pro vás.

Doufám, že vám tyto tipy pomohou lépe porozumět procesu microbladingu a pomohou vám dosáhnout přirozeně krásného obočí.

Jaká je nejlepší péče o vlasy po microbladingu?

Microblading je technika trvalého líčení obočí, která využívá jemných řezů k vytvoření přirozeného vzhledu. Po zákroku je důležité správně pečovat o obočí a dodržovat pokyny specialisty. Zde je několik tipů, jak správně pečovat o vlasy po microbladingu:

– Nepřímá a nepoškozujte nyní zachycené vlasy.
– Po zákroku se vyhněte přímé expozici slunci a soláriu.
– Vyhněte se plavání v bazénech nebo v oceánu po dobu jednoho týdne.
– Nepoužívejte žádné oleje, krémy nebo make-up na obočí po dobu nejméně týdne.
– Nepoužívejte jakoukoli přípravu obsahující alkohol nebo peroxid vodíku.
– Dodržujte pokyny specialisty ohledně mytí a ošetřování obočí.

Jak dlouho trvá hojení po microbladingu?

Hojení po microbladingu trvá asi týden. Prvních pár dní se může zdát, že vaše obočí je tmavé a oteklé, ale to je normální. Během tohoto procesu se může také objevit jemné šupinky nebo ztužení. Je důležité nedotýkat se obočí a neškrábat ho, aby nedošlo k infekci.

Kdy se mohu vrátit k běžnému make-upu po microbladingu?

Specialista na microblading vám doporučí, kdy můžete začít používat make-up po zákroku. Obecně se doporučuje počkat alespoň týden, než začnete znovu používat make-up na obočí. Během tohoto času byste měli pečlivě dodržovat pokyny specialisty ohledně mytí a ošetřování obočí.

Mohu se opalovat po microbladingu?

Je doporučeno vyhnout se přímému slunečnímu záření nebo soláriu po microbladingu, dokud není obočí zcela zhojeno. Sluneční paprsky mohou způsobit zblednutí a deformaci barev obočí. Pokud se musíte vystavit slunečnímu záření, použijte ochranný faktor SPF 30 nebo vyšší na obočí.

Co dělat, když mám jakékoli komplikace po microbladingu?

Pokud se objeví jakékoli komplikace po microbladingu, například infekce, výrazné otoky nebo bolest, měli byste okamžitě navštívit specialistu, který vám zákrok vykonal. Odborník vám poskytne správnou péči a doporučí nezbytné kroky k řešení problému.

Ohodnoťte to post
Scroll al inicio